“Не врятували, не вберегли”, – ЗСУ спалили дотла місце дислокації елітної бригади ЗС рф (відео)

Сили оборони України довели до сліз окупанта з елітної 200-ї мотострілецької бригади рф. Річ у тім, що все нажите непосильною працею загарбника згоріло дотла.

Причому російський окупант сам зняв на відео результат успішної атаки українських бійців і слізно журиться про втрачене майно.

“Військовослужбовець армії рф зі сльозами описує наслідки прильоту в пункт дислокації окупантів у районі Бахмута Донецької області. Усе майно загарбників із 200-ї мотострілецької бригади ЗС рф згоріло дотла. Штаб бригади з нещасливим номером розташований у далекому Заполяр’ї, у Мурманській області, за 10 км від російсько-норвезького кордону. Вона вважається однією з найбільш елітних бойових частин російської армії, яка отримує найсучасніше озброєння”, – пише в коментарі автор публікації.

Джерело БУТУСОВ ПЛЮС

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше