NEM-600 від Hades Defense Systems: реактивний безпілотник-камікадзе здатен пробивати 800 мм броні

Компанія Hades Defense Systems показала свій новий реактивний безпілотник NEM-600, призначений для ураження широкого спектру броньованих цілей. Як повідомили у компанії, всі випробування NEM-600 вже завершено і безпілотник готовий до серійного виробництва.

NEM-600 є реактивним безпілотником літакового типу з низькорозташованим крилом, повітрозабірники видно з обох боків фюзеляжу. БПЛА оснащений горизонтальним хвостовим оперенням та вертикальним кермом напрямку. Реактивний двигун встановлений у хвостовій частині безпілотника.

БПЛА може запускатися з катапульти і використовуватися як дрона-камікадзе. NEM-600 також може злітати і приземлятися на злітно-посадкові смуги, використовуючи триколісне шасі, що забирається.

Безпілотник-камікадзе NEM-600 оснащений бойовою кумулятивною частиною в носовій частині і здатний пробивати до 800 мм катаної гомогенної броні. За словами розробника, його можна використовувати у всіх сценаріях, включаючи міську забудову, а також у будь-яких погодних умовах. Точність влучення становить менше 1,5 метрів, що забезпечує мінімальні побічні ушкодження при ураженні точкової мети.

NEM-600 має розмах крил 3,5 метра, також доступна версія із розмахом крил 2,5 метра. Маючи максимальну швидкість 450 км/год, максимальну висоту польоту 6000 метрів, дальність зв’язку 50 км і дальність польоту 70 км, безпілотник підходить для тактичних операцій на коротких дистанціях і знищення стратегічних цілей.

Такі можливості, як баражирування поблизу мети, заздалегідь запрограмовані траєкторії польоту, автопілот і керований політ, роблять NEM-600 універсальною системою, що легко розгортається.

Безпілотник здатний здійснювати високошвидкісний політ на гранично малій висоті, огинаючи місцевість, що запобігає його виявлення радарами супротивника. Компактний корпус безпілотника, повністю виготовлений з радіопоглинаючого матеріалу, а також використання ізоляції всіх внутрішніх металевих та електронних компонентів, сприяють зниженню його радіолокаційної помітності.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше