Нещодавні проблеми з роботою ChatGPT спричинені DDoS-атакою: можливі винуватці пов’язані з рф

Компанія OpenAI підтвердила, що проблеми з роботою ChatGPT і його інструментів для розробників були спричинені DDoS-атакою.

Під час атаки користувачі отримували повідомлення про перевантаження системи, і більшість користувачів не могли отримати доступ до сервісу. Спочатку генеральний директор OpenAI Сем Альтман звинуватив нові функції платформи, але потім компанія визнала наявність спрямованої атаки.

Відповідальність за неї на себе взяла хакерська група “Анонімний Судан”, яка вважається російською. Крім того, компанія Anthropic також зіткнулася з проблемами в роботі свого штучного інтелекту, але поки що невідомо, чи пов’язані ці два інциденти між собою. Всі проблеми, спричинені атакою, пов’язані з перебоями в роботі ChatGPT та API, які в компанії намагаються вирішити.

Джерело TechCrunch liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше