Neuralink розширює коло випробувань: друга людина отримає імплантат мозкового чипа

Американське агентство з продуктів та лікарських засобів (FDA) надало дозвіл компанії Neuralink, заснованій Ілоном Маском, на встановлення свого мозкового імплантату іншій людині.

Про це повідомляє Wall Street Journal.

Перший імплантат Neuralink у людини почав від’єднуватися від мозку, що призвело до тимчасової втрати деяких функцій. Для розв’язання цієї проблеми Neuralink планує встановити потоки пристрою глибше в мозок. Це може допомогти забезпечити більш стабільне та ефективне підключення імплантату до мозкової діяльності людини.

Рішення FDA щодо дозволу другого пацієнта для Neuralink викликало широке обговорення серед громадськості, однак підкреслює інтерес та потенційні можливості цієї технології, а також необхідність удосконалення безпеки та ефективності її застосування перед широким впровадженням.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше