Німеччина передасть Україні шість вертольотів Sea King Mk41

Німеччина планує поставити Збройним Силам України вертольоти Sea King у модифікації Mk41.
Інформацією поділився міністр оборони Німеччини під час чергового засідання контактної групи “Рамштайн”. Йдеться про шість списаних вертольотів. Німеччина також займеться навчанням пілотів. Коли почнуться поставки техніки, інформації поки що немає. До речі, ЗСУ вже мають на озброєнні три вертольоти Sea King. Їх передала Україні Велика Британія у 2022-2023 роках.

Sea King розробила американська компанія Sikorsky Aircraft, але вертоліт також виробляли за ліцензією у Великій Британії. Німеччина отримала 22 вертольоти Sea King Mk41 від Westland Helicopters 1974 року. У 80-х роках їх модернізували. Німецька армія використовувала Sea King Mk41 для пошуково-рятувальних робіт, транспортування вантажів, надання допомоги під час стихійних лих, евакуації, розвідки та морської підтримки.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше