Нова функція Android 15 може збільшити тривалість роботи батареї

У новій версії операційної системи Android 15 з’явиться функція, яка може значно збільшити час роботи вашого телефону від одного заряду батареї.

Один зі спеціалістів Android Authority помітив рядки, що посилаються на нову опцію Adaptive Timeout в Android 15 Developer Preview 2. Вона автоматично вимикає екран вашого телефону, якщо ви його не використовуєте. Це може істотно подовжити час роботи батареї, особливо якщо ви зазвичай використовуєте телефон із максимальною яскравістю екрана. Також ця функція забезпечує додаткову безпеку, запобігаючи небажаному перегляду інформації на екрані вашого телефона, коли ви його не використовуєте.

Наразі ви можете встановити тайм-аут екрана вашого телефона Android на 15 секунд або до 30 хвилин. Крім того, ви можете налаштувати самоблокування телефона одразу після тайм-ауту екрана або після заздалегідь заданої затримки в діапазоні від 5 секунд до 30 хвилин. На деяких телефонах є функція “Увага до екрана”, яка гарантує, що екран не вимкнеться, доки ви дивитеся на нього.

За даними Мішааля Рахмана (Mishaal Rahman), автора витоку, який виявив цю фічу в Android 15 Developer Preview 2, ця функція буде доступною тільки на телефонах Google Pixel з Android 15. Однак виробники інших телефонів також можуть реалізувати цю функцію у своїх пристроях. Поки що Android 15 перебуває в стадії розробки, й очікується, що нова ОС буде представлена ближче до осені.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше