Нова iPadOS 18 отримує довгоочікуваний калькулятор з підтримкою рукописного введення

Apple представила iPadOS 18 під час WWDC 2024. Оновлення з’явиться восени, бета-версія для розробників буде доступна відсьогодні, а публічна бета — наступного місяця.

Оновлення нарешті додає вбудований калькулятор до планшетів Apple — через 14 років після старту iPad. Користувачам більше не потрібно завантажувати програми сторонніх розробників навіть для виконання простих математичних дій.

Калькулятор схожий на той, що є в iOS, але додатково підтримує Apple Pencil — розрахунки можна просто записувати стилусом. Програма вирішить їх завдяки функції, яку Apple називає Math Notes.

Apple представила програму Smart Script, яка покращує вигляд тексту під час написання за допомогою машинного навчання. Програма здатна відтворити почерк користувача, перевірити орфографію та написати набраний текст потрібним почерком.

Як і в iOS 18, з’явилися нові способи персоналізації домашнього екрана та персоналізований Центр керування. Він також додає настроювану спливну вкладку, яка полегшує навігацію програмами.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше