«Нова пошта» запускає нове відділення в Іспанії

“Нова пошта” оголосила про вихід на ринок Іспанії. Вона стала 12 європейською країною, в якій компанія відкрила відділення Nova Post. Термін доставки з України в Іспанію складає від 8 днів.

Перше відділення Nova Post відкрили в Барселоні за адресою C/Gran de Sant Andreu, 413, Sant Andreu, 08030. Українці можуть швидко і зручно отримувати та відправляти в Іспанію документи, посилки та вантажі. Відділення приймає відправлення до 100 кг та працює щодня.

Вартість доставки з України в Іспанію у відділення:

  • Документи до 1 кг – 1000 грн;
  • Посилки до 2 кг – 1050 грн;
  • Посилки до 10 кг – 1700 грн;
  • Посилки до 30 кг – 3000 грн;
  • Вантажі від 30 до 1 000 кг – 120 грн за кожен кілограм.

У травні почне працювати адресне обслуговування. Це означає, що кур’єром можна буде відправити та доставити вантажі до 1000 кг на будь-яку адресу в Іспанії. Доставка кур’єром сплачується додатково +100 грн для відправлень до 30 кг, або +120 грн за кожні 100 кг.

“Відкриття першого відділення в Іспанії – це лише початок. Ми прагнемо бути максимально близькими до наших клієнтів, тому найближчим часом відкриємо ще одне відділення в Барселоні, а впродовж року будемо активно розвивати мережу точок сервісу видачі посилок разом із нашими партнерами. Плануємо відкрити по 5-6 пунктів видачі у кожному місті уздовж узбережжя: від Барселони, Валенсії, Аліканте, до Мурсії, Малаги і Естепони, а також у столиці – Мадриді”, – сказав СЕО Nova Post в Іспанії Олександр Павловський.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше