Нова розробка Укроборонпрому призведе до зміни ходу війни

“Укроборонпром” почав виробляти в одній із країн NATO осколкові міни, призначені для знищення неброньованої автотехніки, особового складу і легких укріплень. Представник держконцерну Олег Болдирєв стверджує, що 82-мм боєприпаси здатні змінити хід війни.

Дальність польоту міни становить 4 500 м. Вона ідеально підходить для ведення боїв в умовах щільної забудови. Для виробництва осколкових мін “Укроборонпром” використовує чавун.

Українські 82-мм осколкові міни виробництва “Укроборонпрому”За словами Болдирєва, головною “фішкою” міни є абсолютна повторюваність. Боєприпаси з різних партій ідентичні. За часів СРСР при виробництві мін допускалися відхилення. У сучасних умовах вони є неприпустимими.

Раніше “Укроборонпром” почав серійно виробляти боєприпаси дефіцитних калібрів на кшталт 152-мм. Для їх виготовлення використовуються технології NATO. Снаряди випускаються як на українських, так і на закордонних виробничих потужностях. Запуск власного виробництва дасть змогу Україні зменшити залежність від поставок боєприпасів з-за кордону.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше