Нова зброя для України: Італія відправляє другу батарею ЗРК SAMP/T

Збройні Сили України отримають другу батарею зенітно-ракетного комплексу SAMP/T.

Інформацією поділився міністр закордонних справ Італії. Йдеться про систему, яка зараз розгорнута в Кувейті, але найближчим часом повернеться назад до Італії. На жаль, термінів поставок ЗРК поки що немає.

SAMP/T (Surface-to-Air Missile Platform/Terrain) – це сучасна зенітна ракетна система середньої дальності, розроблена європейським консорціумом Eurosam, до якого входять компанії MBDA і Thales. Система призначена для захисту важливих об’єктів та військ від широкого спектра повітряних загроз, включно з літаками, безпілотниками й балістичними ракетами.

Основне озброєння SAMP/T – ракети Aster 30, які мають високу маневровість і дальність дії до 100 кілометрів. Комплекс включає багатофункціональний радар Arabel, здатний одночасно супроводжувати безліч цілей і наводити ракети. SAMP/T вирізняється високою мобільністю, що дає змогу швидко розгортати систему в різних умовах, забезпечуючи надійну і гнучку протиповітряну оборону.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше