Нові автомобілі Xiaomi розкупили за 24 години

Електрокар Xiaomi SU7, який китайський бренд презентував наприкінці 2023 року, перевершив всі очікування.

Компанія Xiaomi Corporation оголосила, що отримала 88 898 замовлень за перші 24 години продажів, пише видання CarNewsChina.

До 59 магазинів бренду у 29 китайських містах вишукувалися довжелезні черги на тест-драйви. Лише у Шанхаї за день шоурум відвідали більше 10 000 людей. Випробувати новий автомобіль Xiaomi SU7 клієнти готові в будь який час доби, навіть уночі.

Однією з причин такого ажіотажу називають шалені знижки для перших покупців. Всім, хто купить автомобіль до 30 квітня, бренд в подарунок надає систему автономного руху, яка згодом коштуватиме $4700.

Перший автомобіль Xiaomi поки продаватимуть виключно в Китаї. Його масове виробництво стартувало, однак не на повній швидкості, тому поставки споживачам почнуться до кінця квітня 2024 року.

Виробничі потужності заводу Xiaomi у Пекіні складають 150 тис. автомобілів на рік на першому етапі та збільшення до 300 тис. на другому. Проте, враховуючи, що поки виробництво працює не на повну потужність, то до кінця року вони зможуть зробити близько 100 тис. електрокарів.

Раніше, національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло китайську корпорацію Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше