Нові збройні можливості: США відправили Україні реактивні бомби GLSDB з дальністю 150 км

Ми вже не раз писали, що США обіцяли передати Україні реактивні бомби GLSDB. Схоже, боєприпаси скоро надійдуть на озброєння ЗСУ.

Інформацією поділилося видання Politico. Першу партію бомб уже відправили і вона має прибути в Україну сьогодні, 31 січня. За словами американських чиновників, нове озброєння дасть змогу ЗСУ покращити ударний потенціал.

GLSDB – це експериментальна зброя, яка являє собою гібрид бомби малого діаметра GBU-39 і ракетного двигуна від реактивного снаряда M26. Максимальна дальність пуску становить 150 км. Для застосування GLSDB Україна має високомобільні артилерійські ракетні системи HIMARS і M270. Виробництвом ракет займається американська компанія Boeing спільно зі шведською компанією SAAB.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше