Новий погляд на улюблені серіали: Netflix тестує оновлений дизайн програми для Apple TV

Netflix запускає тестування оновленої версії свого додатка для Apple TV, яке є першим значним оновленням за останнє десятиліття. За даними The Verge, новий дизайн робить навігацію спрощеною та зручною, зберігаючи сучасний вигляд.

Спостерігаючи за відгуками користувачів, команда Netflix вирішила покращити відображення контенту на головному екрані, зробила його більш централізованим та доступним.

За словами Пета Флеммінга, старшого директора з продуктів Netflix, це спрощує процес вибору контенту для перегляду.

Оновлений інтерфейс включає плитки, які розширюються під час наведення пультом дистанційного керування, а також автоматичний попередній перегляд під час тривалого наведення курсора на вибраний контент. Навігаційне меню буде розміщено у верхній частині екрана.

Попередньо новий дизайн тестується обмеженою кількістю користувачів, проте планується його поширення серед більшої аудиторії у найближчі місяці, якщо він отримає позитивну оцінку серед споживачів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше