“Очі артилерії”: WarDog – іноваційний український дрон, який не зупинить ні рельєф, ні РЕБ

Українські інженери створили інноваційний розвідувальний дрон WarDog, який отримав прізвисько «очі артилерії». Цей безпілотник здатний виконувати розвідувальні місії у різних режимах: автономному, напівавтономному та ручному. Навіть в умовах складного рельєфу та під впливом ворожої радіоелектронної протидії, включаючи придушення сигналу GPS, WarDog продовжує ефективно виконувати завдання.

WarDog має вражаючі характеристики дальності польоту: до 10 км з активним зв’язком і до 30 км в режимі автопілота. Його швидкість досягає 12-15 м/с, що забезпечує швидку передачу інформації та ефективне виконання завдань.

Однією з головних переваг даного дрона є його висока тривалість польоту – до 60 хвилин, що забезпечує достатній час для розвідки та наведення вогню артилерії.

Завдяки успішним бойовим випробуванням на Запорізькому та Харківському напрямках, а також біля Краматорська, де дрон продемонстрував високу працездатність навіть за умови придушення сигналу GPS на висоті понад 50 метрів, WarDog завоював довіру військових.

Особливу увагу приділено стабільності польоту дрону, особливо в умовах відсутності сигналу GPS та сильного вітру. Це дозволяє WarDog чітко та стабільно утримувати картинку в кадрі та залишатися у фокусі, що у свою чергу сприяє більш точному та ефективному виконанню завдань.

Завдяки зворотному зв’язку від військових, розробники постійно вдосконалюють функціонал дрону WarDog, роблячи «очі артилерії» ще ефективнішими та багатофункціональними.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше