Офіційно: поставки “смартфона без екрана” Humane AI Pin стартують у березні 2024 року

У листопаді компанія Humane представила незвичайний гаджет AI Pin та оголосила, що його продажі почнуться на початку 2024 року, не уточнивши більш конкретних термінів. Тепер ці терміни нарешті озвучено.

Humane у соціальних мережах написала, що поставки почнуться в березні 2024 року. Компанія відправлятиме замовлення залежно від дати купівлі.

Коштує AI Pin $699, ще в $24 на місяць обійдеться підписка, що дає змогу отримати телефонний номер і покриття даних через мережу T-Mobile.

AI Pin – це компактний пристрій без екрана і кнопок, який кріпиться до одягу. Гаджет оснащений камерою, мікрофоном, динаміком і лазерним проєктором, за допомогою якого інформацію можна виводити на долоню або на іншу поверхню. Управління відбувається голосом і жестами. Основне завдання пристрою – звернення до моделей ШІ для виконання різних завдань.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше