Оголошено про новий пакет військової допомоги Україні від Британії

Велика Британія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні, включно із протитанковою зброєю.

Сьогодні я можу оголосити про нову партію з 200 протитанкових ракет “Брімстоун” як подальше посилення захисту України, — йдеться у заяві глави Міноборони Британії Гранта Шаппса.

Шаппс зазначив, що свого часу ці ракети значно вплинули на ситуацію у розв’язанній росією злочинній війні проти України, змусивши російських окупантів відмовитись від наступальних дій та форсування однієї з річок.

Також він додав, що Велика Британія навчатиме додаткову кількість українських військ разом з іншими союзниками, додавши, що разом вони проведуть навчання ще 10 тис осіб у першій половині 2024 року.

Шаппс зазначив, що Британія завжди шукає найкращий спосіб навчати людей. Він висловив сподівання, що це триватиме й надалі та додав, що до тренувань також долучилося три країни: Франція, Естонія та Латвія.

Як війна в Україні змусила Британію підвищити інвестиції у власні збройні сили

За інформацією видання Sky News британський уряд планує вкласти $5,7 млрд у виробництво безпілотників для власних військових.

Рішення було прийнято на основі уроків, отриманих з війни в України.

Зазначається, що стратегія використання дронів передбачатиме, що всі підрозділи збройних сил Британії будуть експериментувати з безпілотними системами, випробовувати та оцінювати їхню ефективність.

Конфлікт в Україні став інкубатором для нових способів ведення війни, і ми повинні вивчити і впровадити ці важкі уроки. Швидка здатність розробляти й модернізувати системи без екіпажів буде ключовим фактором для отримання переваги на полі бою… Зрештою, йдеться про засвоєння уроків з українського фронту, — пояснює міністр оборонних закупівель Джеймс Картлідж.

Джерело news.online

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше