OnePlus Open випустив оновлення до Oxygen OS 14, ґрунтуючись на Android 14

Після двомісячного тестування Android 14, OnePlus випустив стабільну версію Oxygen OS 14 для OnePlus Open, розпочавши нову еру для користувачів своїх смартфонів. З оновленням, яке має номер збірки CPH2551_14.0.0.400(EX01), спочатку власники пристроїв в Індії зможуть насолоджуватися свіжими функціями та вдосконаленнями; розгортання в інших країнах відбудеться невдовзі.

Оновлення обіцяє значні нововведення з оболонкою Oxygen OS 14, включно з оновленим інтерфейсом, додаванням нових функцій, покращеною оптимізацією ПЗ, та зміцненням безпеки смартфона. Розробники OnePlus подбали про те, щоб користувачі могли скористатися найновішими досягненнями в області мобільної операційної системи, підкреслюючи свою відданість наданню високоякісного користувацького досвіду.

Джерело OnePlus Community

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше