ООН різко засудила нічну ракетну атаку росії на українську цивільну енергетичну інфраструктуру

Гуманітарний координатор ООН в Україні, Деніз Браун, виступила з різкою критикою відносно останніх дій Російської Федерації, яка завдала ударів по життєво важливій інфраструктурі України. Внаслідок цих дій значні території України, включаючи міста Харків, Кривий Ріг та Запоріжжя, зіткнулися з відключеннями електроенергії та водопостачання, що поглибило гуманітарну катастрофу в країні. “Я глибоко обурена масштабами ударів, завданих сьогодні,” – зазначила Браун у своїй заяві, оприлюдненій на офіційному сайті ООН.

Вона підкреслила, що атаки на цивільну інфраструктуру не тільки призводять до безпосередніх страждань населення, але й мають далекосяжні наслідки, погіршуючи вже складну гуманітарну ситуацію. Окрім безпосередніх пошкоджень інфраструктури, удари спричинили нові жертви серед цивільного населення, зруйновані домівки та школи.

Браун також нагадала про вимоги міжнародного гуманітарного права, яке забороняє цілеспрямовані атаки на мирне населення та цивільні об’єкти. “Міжнародне гуманітарне право має бути дотримане,” – закликала вона, підкреслюючи важливість захисту мирних жителів у конфліктах.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше