OpenAI може представити значно вдосконалену версію GPT-5 вже цього літа

За словами джерел видання Business Insider (двох людей, наближених до компанії), OpenAI готується випустити наступну версію своєю мовної моделі GPT-5 найближчими місяцями (ймовірно, в середині року).

Повідомляється, що деякі корпоративні клієнти отримали демоверсії моделі та пов’язаних з нею вдосконалених налаштувань чатбота ChatGPT. За словами одного з керівників компаній-клієнтів, модель дійсно краща і пропонує варіанти використання, ексклюзивні для його бізнесу.

OpenAI офіційно не оголошувала дату випуску GPT-5 та не коментувала чутки.

Ще один зі співрозмовників видання сказав, що модель все ще навчається й очікує перевірок на безпеку та тестування у «червоній команді» — процес, під час якого співробітники та, як правило, сторонні особи намагаються виявити проблеми, перш ніж інструмент стане доступним для громадськості.

Останнє оновлення для ChatGPT — GPT-4 — випустили рік тому, а згодом і покращену версію GPT-4 Turbo, що розв’язувала проблему «ліні» чатбота, який відмовлявся реагувати на деякі підказки.

Днями OpenAI також анонсувала попередню плату за її API, який з 25 березня можна використовувати, лише придбавши кілька кредитів на місяць (нині доступні внески від 5 до 50 доларів, однак незабаром їх збільшать).

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше