OPPO представила смартфон-планшет з гнучким екраном Find N

У перший день заходу INNO DAY 2021 OPPO показала смарт-монокль Air Glass AR та нейропроцесор MariSilicon X. На другий день компанія презентувала свій складний флагманський смартфон із двома екранами. Виробник заявив, що OPPO Find N є результатом чотирьох років досліджень та шести поколінь прототипів.

OPPO Find N

У смартфоні використовується ландшафтне співвідношення внутрішнього дисплея 4:9, діагональ – 7,1 дюйма. Це дозволяє використовувати альбомний режим, коли необхідно, та швидко перемикатися між внутрішнім та зовнішнім дисплеєм з діагоналлю 5,49 дюйма. У складеному стані співвідношення сторін складає 18:9.

Особливості конструкції

Основа розкладної конструкції – шарнір Flexion. В OPPO Find N він виконаний у формі краплі води та поєднує 136 компонентів, підігнаних з точністю до 0,01 мм, гарантуючи плавну роботу механізму, щільне прилягання та мінімальну складку посеред екрана. За оцінкою TUV, остання на 80% непомітніша, ніж в інших схожих пристроїв. Кулачкова та пружинна конструкція всередині шарніра дозволяють зафіксувати OPPO Find N у розкладеному стані під будь-яким кутом у межах 50-120 градусів. Такий режим роботи отримав назву FlexForm.

Компанія використовувала у пристрої особливий шарнір Flexion. Фото: OPPO

Дисплеї

Дисплей OPPO Find N отримав назву Serene і складається з 12 шарів, один з яких – Flexion UTG. Він є склом товщиною 0,03 мм, яке може згинатися, зберігаючи міцність. Виробник запевнив, що Serene легко переносить 200 тис. складань.

Внутрішній екран виконаний за технологією LTPO з інтелектуальною динамічною частотою оновлення, яка адаптує її в межах 1-120 Гц залежно від контенту, який переглядається. Внутрішній екран підтримує частоту дискретизації сенсорного екрана до 1000 Гц.

Яскравості та кольори між внутрішнім та зовнішнім дисплеями відкалібровані. Обидва забезпечують 10240 автоматичних рівнів яскравості (до 1000 ніт).

Дисплей OPPO Find N отримав назву Serene. Фото: OPPO

Інтерфейс

OPPO Find N отримав інтерфейс користувача з високою ефективністю в сумісних додатках. Наприклад, при роботі в «Нотатках» смартфон можна перетворити на міні-ноутбук, щоб друкувати без необхідності тримати пристрій у повітрі. Також гаджет може “стояти” під різними кутами, що спрощує покадрову зйомку 4K HD, відеодзвінки та проведення онлайн-зустрічей.

За рахунок особливостей дизайну, при використанні сумісних програм доступне керування жестами. Наприклад, достатньо провести двома пальцями вниз по центру пристрою, щоб розділити екран навпіл, або зробити повноекранне вікно “плаваючим”, стиснувши його чотирма пальцями. OPPO Find N також підтримує звичні жести, такі як тривале натискання та перетягування сумісних значків. При цьому можна зберігати комбінації розділеного екрана, які часто використовуються, для декількох програм на головному екрані.

Коли OPPO Find N розкладається, вміст із зовнішнього екрана переходить на основний внутрішній дисплей. А при складанні пристрою користувач може провести вгору по екрану, щоб продовжити використовувати потрібний додаток на зовнішній стороні.

OPPO Find N можна фіксувати у різних положеннях. Фото: OPPO

Камери

OPPO Find N отримав флагманську потрійну камеру з основним датчиком Sony IMX 766 на 50 МП, надширококутний об’єктив на 16 МП та телеоб’єктив на 13 МП, камери для селфі як на внутрішньому, так і зовнішніх дисплеях. З режимом FlexForm смартфон може служити штативом. При згині під кутом менш як 60 градусів екран автоматично переміщує попередній перегляд зображення на основний дисплей.

Можна робити фотографії з одного боку гаджета, а потім переглянути, публікувати або видаляти їх з іншого боку. При зйомці на основну камеру з повністю розгорнутим екраном, працюють як внутрішній, так і зовнішній екрани. Тому знімки можуть одночасно бачити люди з обох боків. Селфі за допомогою жестів без необхідності натискати кнопки.

Варіант використання OPPO Find N. Фото: OPPO

Матеріали корпусу

Обидва зовнішні краї складаного телефону отримали 3D-вигнутий дизайн. Задня панель покрита новим поколінням загартованого скла Gorilla Glass Victus. Блок камер обрамлений керамічною пластиною.

OPPO Find N буде доступний в трьох кольорах. Чорний – поєднує в обробці блискуче матове скло і нову техніку ламінування плівкою, що створює ефект мерехтіння. Білий – відрізняється глянсовим склом та текстурою, яка перегукується з керамічною пластиною навколо блоку основної камери. Пурпурний – покритий кількома шарами плівки, що створює гру світла та тіні.

OPPO Find N буде доступний у трьох колірних рішеннях. Фото: OPPO

Технічні характеристики OPPO Find N

За продуктивність OPPO Find N відповідають восьмиядерний чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, оперативна пам’ять LPDDR5 об’ємом до 12 ГБ та сховище UFS 3.1 об’ємом до 512 ГБ. Місткість батареї – 4500 мА * год. Доступна зарядка SUPERVOOC Flash Charge потужністю 33 Вт, а також бездротова – AIRVOOC 15 Вт (сумісний зі стандартом Qi) та зворотною бездротовою зарядкою 10 Вт.

Виробник заявив, що з дроту OPPO Find N здатний зарядитися до 55% за 30 хвилин і до 100% – за 70 хвилин.

Сканер відбитків пальців розташований збоку та поєднаний із кнопкою живлення. У смартфона два стереодинаміки та підтримка Dolby Atmos.

Доступність та ціни

У Китаї OPPO Find N почне продаватися з 23 грудня 2021 року за ціною 7699 юанів (32 794 грн) за версію з 8/256 ГБ та 8999 юанів (38 329 грн) за версію 12/512 ГБ. Дата старту продажу та ціна для України поки що невідомі.

Живі фото OPPO Find N

Прототип висувної камери

OPPO зуміла встановити великий 1/1,56-дюймовий 50-мегапіксельний сенсор Sony IMX766 у телефон завтовшки всього 8,26 мм. Але всі переваги доступні, лише якщо камеру висунуто. Це дозволяє збільшити відстань між датчиком та об’єктивом. 50-міліметровий модуль дає 2-кратний оптичний зум. Вся конструкція камери та її рухомі частини захищені від бризок та пилу. При падінні вона автоматично ховається за 0,6 секунди.

OPPO стверджує, що їхня камера дає відмінне співвідношення сигнал/шум при зйомці із зумом, що важливо при низькому освітленні.

Джерело itc.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше