Опубліковані фото пошкоджених російських поромів у Керчі

У мережі опублікували фото наслідків ракетного удару по двох російських поромах у тимчасово окупованому Криму.

Про це повідомляє «Мілітарний».

Ці кораблі росіяни активно використовували для забезпечення свого угруповання військ на півострові.

Напередодні Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив, що в ніч на 30 травня балістичні ракети ATACMS успішно уразили поромну переправу у Криму.

Українські військові продемонстрували відповідні супутникові знімки. Згодом з’явилися фото, зроблені на палубі самих поромів.

Супутниковий знімок ураженого порома. Джерело: ГШ ЗСУ.

У телеграм-каналі Military Journal з’ясували, що два окремих пороми уражені у двох різних місцях.

Супутниковий знімок ураженого порома. Джерело: ГШ ЗСУ

Зокрема, залізничний пором «Авангард» був підбитий у невеликому порту «Крим» на околиці тимчасово окупованого міста Керч.

Також був пошкоджений залізничний пором CONRO TRADER біля причалу Керченського морського рибного порту.

Судячи з фото, пором «Авангард» отримав пробоїну верхньої палуби. Також повідомляється, що поранені чотири члени екіпажу. Фото свідчить про те, що у корабля після удару є крен.

Пошкоджений залізничний пором «Авангард» у Керчі. 30 травня 2024. Фото з мережі

Водночас корабель CONRO TRADER, імовірно, зазнав не таких критичних пошкоджень. Зображення свідчать про пошкодження борту та сліди горіння на палубі, які є наслідком вибуху бойові частини ракети. Заявляється, що внаслідок удару був поранений один член екіпажу.

Пошкоджений залізничний пором CONRO TRADER у Керчі. 30 травня 2024. Фото з мережі

Зранку 31 травня телеграм-канал «Кримський ветер» повідомив, що пошкоджений корабель почали переміщувати. Його відтягнули від причалу.

Пошкоджений залізничний пором CONRO TRADER у Керчі. 31 травня 2024. Фото: «Кримський ветер»

З відкритих даних відомо, що перевезення залізничних вагонів до Керчі здійснювали тільки два цих пороми. Тому навіть тимчасова втрата кораблів призведе до проблем військової логістики російських окупантів у Криму.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше