Основи AI: Google запускає в Україні новий онлайн-курс
Компанія Google запускає в Україні новий онлайн-курс «Основи AI». Він допоможе українцям здобути практичні навички використання штучного інтелекту та машинного навчання.
Google Україна реалізує цю програму в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Projector Institute. Курс «Основи AI» триватиме 4 тижні: з 16 травня по 8 червня 2023 року.
Програма побудована за принципом від простого до більш комплексного. Спочатку на лекціях та воркшопах учасники будуть вивчати, що таке штучний інтелект і для чого він потрібен. Після цього вони дізнаються про готові рішення на основі ШІ, які можна застосовувати навіть без будь-яких попередніх знань кодування. Нарешті, програма завершиться поглибленим вивченням стратегій впровадження машинного навчання в компанії та побудови технічної команди для підтримки таких зусиль.
Зареєструватися на курс можна за цим посиланням. Навчання розпочнеться 16 травня 2023 року. Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи, де буде вся необхідна інформація про лекції, воркшопи, консультації тощо.
Онлайн-курс «Основи AI» буде корисним:
- Людям, які вже чули про штучний інтелект та машинне навчання, але поки не намагалися застосовувати його у своїй роботі.
- Власникам та менеджерам невеликих бізнесів, які хочуть зрозуміти, чи потрібні їм AI/ML для роботи компанії і, якщо потрібні, то з чого варто почати.
- Бізнесам, які хочуть дізнатися, як можна за допомогою AI/ML підвищити ефективність процесів.
Учасники курсу дізнаються, як:
- Розібратися з концепцією штучного інтелекту, навіть якщо вони не є розробниками, і зрозуміти, чи потрібен штучний інтелект їм або їхньому бізнесу.
- Ефективніше використовувати штучний інтелект та машинне навчання для розвитку свого бізнесу, а також для особистого розвитку;
- Застосовувати готові ML-рішення у різних сферах – від маркетингу до управління закладами громадського харчування – навіть без знань у сфері кодування;
- Будувати стратегії трансформації бізнесу із ML та формувати ML-команду.