Переданий ЗСУ комплекс IRIS-T існує в єдиному екземплярі

Німеччина передала ЗСУ модернізований комплекс IRIS-T. У такій версії він був випущений в єдиному екземплярі. У жодної армії світу нічого схожого немає. Про це під час виступу в телеефірі “Суспільного” повідомив Юрій Ігнат із ЗСУ.

За його словами, німецька система ППО може похвалитися наявністю потужного радара. IRIS-T функціонує в автоматичному режимі. Внаслідок цього ймовірність помилки через людський фактор зведена до нуля. Німецький комплекс здатний перехоплювати повітряні цілі в радіусі 40 кілометрів від себе.

Говорячи про результати роботи IRIS-T в Україні, Ігнат підкреслив, що вони досить непогані. Поставлений німцями комплекс дозволяє вирішувати конкретні бойові завдання.

Минулої суботи окупанти запустили 37 крилатих ракет. Більшу частину вдалося перехопити, зокрема за допомогою IRIS-T. Після масованої атаки Михайло Подоляк звернувся до уряду Німеччини з проханням про надання ракет для комплексу IRIS-T. За словами чиновника, їхня витрата дуже висока. Снаряди необхідно передати ЗСУ якомога швидше. Рахунок іде буквально на дні.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше