Перевізники зі Словаччини погрожують блокувати кордон з Україною

Союз автоперевізників Словаччини погрожує блокувати кордон з Україною для українських перевізників.

Зазначається, що представники Союзу автоперевізників Словаччини направили листа до Мінтрансу країни із погрозами блокувати кордон з Україною у разі, якщо Єврокомісія не повернеться до практики видачі комерційних дозволів на перевезення в межах ЄС.

Перевізники вимагають від Мінтрансу країни взаємодії із представниками Єврокомісії щодо повернення практики видачі дозволів на перевезення територією ЄС для українських перевізників.

Словацький вантажний транспорт стоїть на колінах. Як бачите, польські перевізники блокують свої кордони, бо мають таку саму проблему, як і наші перевізники, – йдеться у листі.

UNAS стверджує, що Міністерство транспорту Словацької Республіки тривалий час не звертає уваги на вантажні перевезення та повністю ігнорує проблему.

За інформацією словацьких ЗМІ, через збільшення вантажних перевезень у ніч на неділю, 12 листопада, було обмежено рух вантажного транспорту на східному кордоні Словаччини.

Черги машин вишикувалися не тільки перед прикордонним переходом Вишнє Нємецьке, а й на прилеглих територіях.

Минулого тижня на проблеми, пов’язані із пом’якшенням правил та умов для українських перевізників після початку війни в Україні, звернула увагу Асоціація автоперевізників Словацької Республіки (ČESMAD). Її члени також закликали до скасування транспортного безвізу для України.

У Мінтрансі Словаччини погодилися, що збільшення кількості перевезень на території ЄС українськими перевізниками “негативно впливає на економіку Євросоюзу”.

Там пообіцяли, що на початку грудня міністр транспорту Словаччини запропонує Брюсселю переглянути рішення ЄК, згідно з яким дозволи не потрібні до 30 червня 2024 року.

 

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело news.online
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше