Перша українська бригада тактичної авіації отримала тренажер винищувача F-16 (відео)

Командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук повідомив, що одна з бригад тактичної авіації отримала перший тренажер літака F-16. На даний момент українські фахівці тестують цю модель і готують її до експлуатації. Основний модуль системи вже встановлено і доступний для вивчення пілотами, а незабаром буде додано кабіну і гідравліку для повноцінного відтворення умов реального польоту.

Тренажер забезпечує симуляцію польоту в кабіні літака, демонструючи всі покази приладів і процес запуску озброєнь. Пілоти матимуть можливість тренувати виконання тактичних завдань, включно з пошуком і захопленням цілей, а також відпрацьовувати пуски ракет в умовах, максимально наближених до реальних. В Україні до цього використовувалися базові симулятори, але нині зростає потреба у більшій кількості повноцінних тренажерів.

Микола Олещук висловив подяку міжнародним союзникам за підтримку в підсиленні українських Повітряних Сил і закликав до подальшої співпраці у створенні навчальної матеріальної бази, що є критично важливим не лише для передачі винищувачів, але й для підготовки кваліфікованих пілотів.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше