Перша відповідь: Україна завдала удару по Бєлгородській області після дозволу США

Після отримання дозволу в п’ятницю від США бити їхньою зброєю по військових об’єктах на території росії, Збройні Сили України тієї ж ночі вдарили ракетами HIMARS по базі окупантів у Бєлгородській області рф.

Тієї ночі українська армія націлила кілька своїх колісних пускових установок HIMARS на Бєлгород, що в 30 км на північ від російсько-українського кордону.

«Це бажаний крок, який дозволить нам тепер краще захистити Україну та українців від російського терору та спроб розгорнути війну», — написав Зеленський.

Бєлгород і прилеглі міста є базою для операцій північного угруповання військ російської армії, яке з 10 травня атакує українські прикордонні міста. Мета росіян — прорвати українські рубежі та просунутися в бік Харкова.

За три тижні запеклих боїв це угруповання російських військ дорогою ціною захопило ланцюг прикордонних сіл і перетворило місто Вовчанськ на поле битви.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше