Під Харковом збудують підземну школу, яка зможе витримати влучання ракети С-300 (фото)

У Харкові розпочали будувати першу в Україні підземну школу. Будівля буде здатна витримати пряме влучання ракети С-300, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Укриття зможе одночасно вмістити близько 500 осіб — саме стільки учнів та вчителів у місцевій загальноосвітній школі. Крім того, під час тривог тут можуть укриватися люди з сусіднього дитсадка, офісів та інших закладів.

Будівництво вартуватиме 99,1 млн грн. Захисна споруда матиме кілька приміщень, санітарні кімнати, три виходи, а також буде оснащена автономним джерелом електроенергії.

Загалом державна субвенція на облаштування укриттів для Харківщини становить 224,6 млн. Ця сума охоплюватиме 31 об’єкт: як будівництво, так і капітальні ремонти.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше