Пілотам з Росії пропонують доларову винагороду за викрадення військових літаків та вертольотів в Україну

Військовим льотчикам із Росії запропонували гарну доларову винагороду, якщо вони викрадуть військові літаки та гелікоптери в Україну.

Державний концерн «Укроборонпром» готовий заплатити по мільйону доларів за викрадений винищувач або бомбардувальник і 500 тис. доларів за вертоліт, повідомив голова фракції «Слуга Народу» та переговорник від української сторони Давид Арахамія.

Винагороду виплатять, якщо техніка опиниться у льотному стані. Нагороду можуть здобути не лише пілоти, а й громадяни України, які зможуть захопити техніку на території України як трофей.

“Пілотам Росії, які готові брати участь у програмі, гарантуємо видачу громадянства вільної країни”, – зазначив Арахамія. Це забезпечить їм гідне життя з усіма правами та свободами.

Джерело avianews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше