Північна Корея постачає Росії неякісні снаряди 70-х років

За інформацією південнокорейських медіа, зокрема Yonhap, рОсія активно використовує артилерійські боєприпаси, вироблені в Північній Кореї у 1970-х роках, у своїй військовій кампанії проти України. Національна розвідувальна служба Південної Кореї (NIS) підтвердила, що проводить перевірку згаданих фактів, включаючи детальний аналіз співпраці між двома країнами.

Зі звітом, опублікованим Конгресом США, Північна Корея передала Росії близько 10 000 контейнерів з боєприпасами та іншими матеріалами, які потенційно включають понад 3 мільйони артилерійських боєприпасів, починаючи з жовтня 2023 року. Однак у грудні українські військові заявили, що багато з цих снарядів мають дефекти, вибухаючи перед пострілом і викликаючи пошкодження російській артилерії та мінометам, що призвело до втрат серед російських військових.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше