Подаровані Німеччиною автомобілі Mercedes Zetros уже в Україні

Компанія Mercedes-Benz Special Trucks поставила для потреб українських силових структур понад 100 високопрохідних вантажівок Zetros.

Факт поставки 5 вересня озвучив Daimler Truck. При цьому зроблено наголос, що в додатку до техніки у вигляді безоплатної військової підтримки йде розроблена логістика запасних частин. Також проведено попереднє навчання водіїв.

Кошти на закупівлю автомобілів капотного компонування надійшли від уряду Німеччини. У цьому проєкті залучені ще два міністерства Німеччини – закордонних справ та оборони.

В основному прийшли повнопривідні транспортні машини, але є різні версії автомобілів з колісною формулою 6х6 та 4х4, маса яких коливається від 16,5 до 40 тон.

Вантажівки з високою прохідністю оснащені шестициліндровим рядним дизельним двигуном OM 460 потужністю від 360 до 476 к.с. Робочий об’єм 12,8 л забезпечує максимальний крутний момент до 2300 Нм.

Новенькі Mercedes-Benz Zetros доставлені в Україну для військової підтримки та матеріально-технічного забезпечення. Фото: Daimler Truck

У стандартній комплектації стоїть 16-ступенева коробка передач і двоступенева роздавальна коробка Zetros. Блокування диференціала, що вмикається, може створювати тягу, навіть якщо окремі колеса втрачають зчеплення.

 

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше