Поліцейський кіберпанк: з Tesla Cybertruck зробили патрульний автомобіль (відео)

Компанія Unplugged Performance офіційно презентувала перший у світі поліцейський автомобіль, створений на базі пікапа Tesla Cybertruck.

Компанія UP.FIT, яка спеціалізується на модернізації автомобілів Tesla, та її підрозділ Unplugged Performance створили автомобіль для використання силовиками – починаючи від поліції та пожежної служби до військових і тактичних служб реагування.

Експерти вже назвали патрульний автомобіль UP.FIT Tesla Cybertruck автомобілем спецлужб наступного покоління.

Поєднання екзоскелета з нержавіючої сталі, можливостей спортивного автомобіля на дорозі та найсучасніших технологій безпеки виявилося привабливим для операторів автопарків не тільки в США, але й у всьому світі.

“Патрульний автомобіль наступного покоління UP.FIT Cybertruck — це значний інженерний стрибок у майбутнє, і ми раді запропонувати правоохоронним органам майбутнє поліції. Ми були в захваті від прямого зворотного зв’язку від відділів поліції, які брали участь у нашій розробці Cybertruck, і ми з нетерпінням чекаємо на розгортання цих повних транспортних засобів UP.FIT для правоохоронних органів по всій країні цього року”, – сказав генеральний директор Unplugged Performance Бен Шаффер.

Автомобіль має набір сигнальних лампочок, сирен, системи озвучення, а також оновлених радіо та комп’ютерних систем завдяки спеціалізованим системам електропроводки та власним інтеграціям.

Cybertruck можна налаштувати для тактичних, військових або пошуково-рятувальних місій за допомогою доступних перегородок для полонених, сховища для зброї та спеціальних інструментів тощо. Автомобіль вийшов зі спеціалізованими кованими пакетами коліс і шин UP.FIT, гальмівними системами та додатковими оновленнями для екстремального використання бездоріжжя, а також підключенням до Інтернету Starlink.

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше