Попри заяви Маска про мирне застосування, армія рф використовує супутниковий інтернет на війні

Українські військові та волонтери повідомляють про використання росіянами системи супутникового інтернету Starlink у воєнних діях проти України. За словами волонтера Сергія Стерненка, ця інформація підтверджується, і зібрані докази будуть передані на найвищий рівень.

Ймовірно, росіяни придбали систему Starlink через Об’єднані Арабські Емірати з вже активованими обліковими записами та використовують її на окупованих територіях України.

Проте українські військові скаржаться на низьку швидкість інтернету від Starlink. Ці проблеми спостерігаються протягом кількох місяців, а особливо серйозними стали за останній тиждень.

Також повідомляється, що доступ до Starlink розблоковано на частині окупованої Луганщини.

Зауважимо, що засновник SpaceX Ілон Маск підкреслював, що Starlink призначений лише для мирного використання. Згідно з мапою покриття мережі Starlink, супутниковий інтернет недоступний у ряді країн, включаючи росію, білорусь, Афганістан, Венесуелу, Іран, Кубу, Китай, Північну Корею та Сирію.

Минулого року SpaceX також обмежила Збройні Сили України у використанні Starlink для безпілотників.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше