Prada розроблятиме скафандри для місії NASA на Місяць: вже показали прототип (фото)

Італійський модний дім Prada обʼєднається з американською компанією Axiom Space для розробки скафандрів місії Artemis III.

Про це пише пресслужба Axiom Space.

Висадити екіпаж місії NASA на Місяць планують у 2025 році.

«Постійно дальновидний дух Prada для людства розширився до його прагнення до пригод і нових горизонтів — космосу», — сказав директор з маркетингу Prada Group Лоренцо Бертеллі.

Фахівці Prada працюватимуть з командою Axiom Space, щоб удосконалити матеріали та функції скафандрів.

Скафандр Axiom Extravehicular Mobility Unit (AxEMU) дозволить астронавтам жити та працювати на Місяці та навколо нього. У нього буде підвищена гнучкість, посилений захист від навколишнього середовища та спеціалізовані інструменти для досліджень.

«Технічний досвід Prada з сировиною, технологіями виробництва та інноваційними концепціями дизайну принесе передові технології, потрібні не тільки комфорту астронавтів на поверхні Місяця, але й для врахування вкрай необхідного людського фактора, якого немає в застарілих скафандрах» — додав генеральний директор Axiom Space Майкл Суффредіні.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше