Представлено перший у світі пристрій, що дозволяє перетворити звичайні окуляри на AR гарнітуру

Розробники компанії Brilliant Labs розробили унікальний пристрій Brilliant Monocle — монокль вагою всього 15 г, який завдяки вбудованим інструментам може зробити будь-які окуляри «розумними».

Монокль оснащений кольоровим OLED-дисплеєм (640×640 пікселів) і забезпечує 20-градусне поле зору при кріпленні на окуляри. Розробники запевнили, що його можна запрограмувати для відображення будь-якої інформації – все завдяки відкритому вихідному коду. Таким чином монокль може перетворити звичайні окуляри на дороговартісний AR-пристрій.

Монокль живиться від акумулятора місткістю 70 мАг, що забезпечує до 2 годин автономної роботи. Для пристрою розробили зарядний кейс як у безпровідних навушників, із зовнішньою батареєю на 450 мАг, що дозволяє заряджати монокль шість разів. Також в наборі до нього йтиме кабель USB Type-C.

Brilliant Monocle можна придбати на сайті виробника за $ 349, що значно дешевше, ніж окуляри доповненої реальності відомих виробників. Так вартість дебютної версії AR-окулярів від Apple — $ 3000. У поєднанні з мінімальним часом роботи без підзарядки (близько двох годин) та відсутністю великої кількості сумісних додатків ціна цієї категорії пристроїв Apple є невиправданою, наголосили спеціалісти Bloomberg наприкінці січня. Завдання розробників полягає у створенні гарнітури, що перевершить за своїми можливостями та ціною вироби конкурентів, втім наразі цього складно досягнути.

Джерело noworries

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше