ПриватБанк тимчасово впроваджує для українського бізнесу безкоштовний інтернет-еквайринг LiqPay

ПриватБанк разом із Visa повідомив про запуск програми підтримки українського бізнесу, який продає свої товари через інтернет. У межах програми з 15 травня до 15 липня 2024 року для всіх нових користувачів сервісу LiqPay діятиме вільний тариф з 0% комісії на прийом платежів з карток.

Скористатися програмою підтримки бізнесу LiqРay для легкого старту та приймання платежів онлайн можна, зареєструвавшись на сайті. Вільний тариф для нових клієнтів сервісу діятиме протягом терміну програми, якщо обіг за картками не перебільшує 50 000 грн.

За інформацією ПриватБанку, щодня українці оплачують через LiqPay понад 2 млн онлайн-покупок.

За допомогою LiqРay підприємці та юридичні особи можуть зручно приймати платежі онлайн через web-сайти та мобільні додатки, а також керувати своїм бізнесом. Для здійснення оплат LiqPay надає різні платіжні методи: PrivatPay, Apple Pay, Google Pay, QR-код, токени та інше.

Всім користувачам LiqРay доступна можливість фіскалізації операцій за допомогою банківського власного сервісу ПРРО без додаткової оплати сервісу.

Джерело mezha.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше