«‎ПриватБанк» видалив російську мову з сайту та застосунку «Приват24» для бізнесу, на черзі «Приват24» для фізосіб

Українські компанії продовжують відмовлятися від російської мови у своїх онлайн-сервісах та застосунках. Так, слідом за monobank та «‎Новою поштою» це зробив «‎ПриватБанк» — найбільший український банк вже прибрав російську мову зі свого сайту та застосунку «Приват24» для бізнесу, а з основного застосунку «Приват24» для фізичних осіб її планують видалити у найближчому оновленні.

Про те, що російська версія «Приват24» для бізнесу більше не підтримується клієнтів проінформували окремим сповіщенням у застосунку. Після оновлення їх переведено на українську за замовчуванням.

Як нам підтвердили в «‎ПриватБанку», російська мова та рублі зникли з офіційного сайту «‎ПриватБанку» місяць-півтора тому, а «Приват24» для фізосіб «дерусифікують» у найближчому оновленні, яке очікується з дня на день.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше