Рекорд України: на Прикарпатті майже пʼять тисяч людей разом заколядували

У неділю, 9 січня, в “Парк Історії Землі Underhill”, що знаходиться в селі Підгірʼя, вирішили встановити новий рекорд, залучивши до виконання коляди «Нова радість стала» максимальну кількість людей. До участі запрошували всіх, хто хоче зануритися у світ старовинних обрядів та влаштувати собі незабутнє святкування.

Співорганізаторка Олена Ананєвич каже, що обрали саме коляду “Нова радість стала” обрали, бо вона одна з найдрібніших колядок і її всі знають – від малого до дорослого.

“Мешканець” Парку Історії Землі Ніко розповів, що цей захід хочуть зробити традиційним, яке будуть передавати іншим містам.

“Щоб свято коляди та вертепу, аби було в кожній області, місті та громаді, аби прославляли українські традиції. До коляди ми запросили людей та артистів з Підгір’я, Богородчан, Франківська та загалом всіх, хто бажав долучитися. Ми хочемо встановити рекорд надовго”, – розповідає хлопець.

Всі учасники проходили реєстрацію, аби рекорд був офіційно засвідчений представниками Книги Рекордів України. Загалом у заході взяли участь 4 471 людина, які разом заспівали всім відому коляду. Виконання відбувалося під супровід професійного оркестру.

Представники Книги Рекордів Україні офіційно зафіксували наймасовіше виконання коляди, а святковий захід завершився салютами. До слова, минулий рекорд з “Нова радість стала” був встановлений у 2017 році в місті Дрогобич, де співали 828 людей.

Джерело galka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше