Renault планує відродження легендарного Twingo як електромобіля Renault Twingo EV (фото)

Пам’ятаєте такого малюка, як Renault Twingo? Це був компактний автомобіль А-класу, що з’явився на самому початку 1990-х років. Зараз його планують відродити – але вже у вигляді електромобіля: умовно це буде Renault Twingo EV.

Точні параметри невідомі, оскільки електромобіль Renault Twingo наразі представлено лише у вигляді концепту. Проте вже відомий дизайн – й новинка Renault Twingo EV буде наслідувати стиль оригінального Renault Twingo: одно-об’ємний кузов, короткий похилий капот з потрійними виступами, округлі фари та ліхтарі. Але все це виконано з урахуванням 30-річного розвитку технологій – наприклад, фари будуть LED, а у виступах на капоті (оригінальний Renault Twingo мав там повітрозабірник) приховані індикатори рівня заряду акумулятора.

Ще одна відмінність Renault Twingo EV від оригінальної моделі полягає у використання 5-дверного кузова замість 3-дверного. Придивіться уважно до задньої частини – й помітите розріз дверцят, ручки яких ретельно приховані.

Очікується, що новий електромобіль Renault Twingo буде побудований на платформі CMF-BEV, що стане спільною для Renault 5 та кількох інших компактних електричних моделей. Вартість новинки Renault Twingo EV має вкладатись у 20 тисяч євро, а споживання енергії заявлено на рівні 10 кВт·год на 100 км – це дасть змогу досягнути доволі великого запасу ходу навіть з використанням відносного невеликого (та недорого) акумулятора.

Проте серійний Renault Twingo EV ще доведеться зачекати: він буде представлений ближче до 2026 року – тоді й дізнаємось більше деталей та характеристик нового електромобіля.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело mezha
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше