Революція на ринку смартфонів: Apple готує iPhone з “самозаживлюючим” екраном

Apple розробляє новий iPhone з екраном, здатним самостійно відновлюватися після пошкоджень.

“Яблучники” планують зробити айфони не тільки більш стійкими до пошкоджень дисплея, а й наділити пристрої здатністю до усунення дефектів.

В описі до відповідного патенту сказано, що екран розкладного айфона складатиметься з трьох основних частин: двох жорстких шарів і гнучкої секції, яка їх з’єднує. Інженери Apple уточнили, що дисплей зможе відновлюватися самостійно після пошкоджень.

Патент також стверджує, що нова технологія працюватиме автономно, але за необхідності процес можна буде “ініціювати або прискорювати зовнішнім впливом”. Це може означати застосування тепла, світла або електричного струму для активації процесу відновлення.

Експерти також вважають, що Apple не поспішає з випуском айфона-розкладачки через прагнення “здивувати світ” на ринку інновацій. Очікується, що дебютний показ складаного iPhone відбудеться не раніше 2026 року.

Першою ж “яблучною розкладачкою”, імовірно, стане 20-дюймовий “Макбук”, який буде функціонувати як звичайний лептоп у складеному вигляді і як моноблок – у розкладеному стані з підключеними аксесуарами.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше