Революція у світі персональних комп’ютерів, ASUS представляє нове покоління з AI-можливостями

ASUS представила нове покоління комп’ютерів зі штучним інтелектом (ШІ) – ASUS Vivobook S 15 (S5507). Цей ноутбук є першим представником серії Copilot+ PC, що поєднує в собі інноваційні функції штучного інтелекту Windows, ексклюзивне програмне забезпечення ASUS та потужний процесор Snapdragon X Elite.

Неперевершена продуктивність завдяки ШІ

ASUS Vivobook S 15 оснащений вбудованим модулем ШІ-обробки на платформі Snapdragon X Elite, який забезпечує апаратне прискорення функцій штучного інтелекту. Завдяки цьому користувачі можуть насолоджуватися такими можливостями, як:

  • Windows Studio Effects: покращене освітлення та усунення шуму під час відеодзвінків у портретному режимі.
  • Live Captions: автоматичне генерування субтитрів у режимі реального часу.
  • Cocreator: перетворення ескізів на справжні твори мистецтва.
  • ASUS StoryCube: інтелектуальний застосунок для сортування, редагування та експорту необроблених матеріалів.

ASUS Vivobook S 15 відрізняється ультратонким корпусом товщиною 14,7 мм і вагою 1,42 кг. Він оснащений акумулятором ємністю 70 Вт∙год, який забезпечує до 18 годин автономної роботи. Клавіатура з однозонним RGB-підсвічуванням та інтелектуальний тачпад роблять роботу з ноутбуком максимально комфортною.

ASUS Vivobook S 15 оснащений широким набором інтерфейсних портів, включаючи два порти USB4 з підтримкою функції швидкого заряджання, виведення зображення на монітори з роздільною здатністю 4K і передача даних на швидкості до 40 Гбіт/с. Бездротовий модуль Qualcomm FastConnect 7800 стандарту Wi-Fi 7 забезпечує швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с.

Ноутбук оснащений потужною аудіосистемою, сертифікованою Harman Kardon, з підтримкою багатовимірних ефектів Dolby Atmos.

ASUS Vivobook S 15 – це революційний ноутбук, який відкриває нову еру комп’ютерів з штучним інтелектом. Він пропонує користувачам неперевершену продуктивність, портативність, сучасні інтерфейси та зображення, а також неймовірний звук.

Джерело igate

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше