Революційний ШІ-інструмент для підтримки написання тепер доступний усім користувачам в Google Chrome

Google анонсувала розширення функції “Help Me Write”, генеративного штучного інтелекту, яке тепер доступне для користувачів у веб-браузері Google Chrome. Ця функція, була раніше обмежена вибраними програмами та підписками “Google Workspace”, стала доступною для всіх в Chrome M122.

Тепер усі, хто користується інтернетом, можуть використовувати “Допоможіть мені написати” у будь-якому текстовому полі для отримання миттєвої допомоги у написанні.Ця функція використовує контекст веб-сторінки, щоб надати більш конкретні та адаптовані рекомендації для користувачів.

Наприклад, користувач може використовувати “Help Me Write” для швидкого створення запиту на повернення товару або для оформлення електронного листа. Таке нововведення може значно зекономити час, особливо в ситуаціях, де швидкість і точність мають важливе значення.

Однак важливо зауважити, що генеративний ШІ не є бездоганним і може припускатися помилок. Тому, в ситуаціях, де точність має вирішальне значення, користувачам рекомендується використовувати свої власні навички написання.

Функція “Help Me Write” вже доступна для користувачів у США англійською мовою у Chrome M122 для macOS і Windows. Вона є експериментальною, тому споживачу потрібно буде вручну ввімкнути її в налаштуваннях браузера.

Як користуватись

Просто натиснути правою кнопкою миші на будь-яке текстове поле у веб-сайті в Chrome і вибрати “Help Me Write”.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше