Rolls-Royce, Mercedes та Range Rover – які авто купували депутати за час війни (відео)

В Україні другий рік триває повномасштабна війна з Росією, але попри це, деякі члени парламенту продовжують показувати своє привілейоване становище, набуваючи дорогих автомобілів. Відповідний сюжет опублікували журналісти “Української правди”.

Крім того, журналісти виявили, посилаючись на Податкову службу, що цього року депутати придбали більше дорогих машин, ніж до початку війни.

Чиновники не перестають прагнути розкоші та дорогих автомобілів, навіть коли в країни не вистачає коштів на ведення війни та базові потреби військовослужбовців. Згідно з опублікованими даними, одіозний депутат Микола Тищенко придбав елітний автомобіль вартістю близько 80-90 тис. доларів у серпні 2023 року, зареєструвавши його не на себе.

Також народний депутат Вадим Івченко купив Mercedes за 150 тисяч доларів. Він не вказаний як власник – машина зареєстрована на Таскомбанку і була взята в лізинг у 2022 році.

І ще один депутат Геннадій Вацак витратив 700 тисяч доларів на автомобіль Rolls-Royce Cullinan. Машина належить кондитерському будинку “Вацак”, хоча він часто використовує її для поїздок на роботу до Верховної Ради.

Джерело uamotors

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше