росія використовує браковані ракети Х-47 “Кинжал” проти України, які не вибухають (фото)

На факт того, що “Кинжал” виявився безпорадним перед Patriot накладається брак на виробництві, через що бойові частини Х-47 не вибухають

Міністерство внутрішніх справ України черговий раз показало процес утилізації бойових частин “гіперзвукових” російських ракет Х-47 “Кинжал”.

Й таку подію вже можливо вважати рядовим явищем, хоча саме по собі демонструє те, що самі “аналоговнєнті” ракети працюють зовсім не так, як на це розраховували у кремлі. Точніше – взагалі не працюють.

Бо, по-перше, їх збили. А, по-друге, попри падіння бойових частин у землю, вони не вибухнули. І дві такі бойові частини були знищенні днями на Кіровоградщини.

Справа в тому, що в ній, як мінімум, мав спрацювати контактний підривач відкладеної дії. Зазначимо, що сама бойова частина ракети Х-47 “Кинжал” має пробивати перешкоду, а потім вибухати. Але, попри влучання у землю, детонатор, як видно, далеко не завжди спрацьовує.

До цього процес утилізації ще однієї бойової частини Х-47 “Кинжал”, яку збили у районі Києва, у МВС показали 5 січня. При цьому відомо, що у січні ворог загалом застосував 20 цих ракет. 2 січня – 10, всі збиті, 8 січня – 4, без збитих, 13 січня – 6 без збитих.

Також Defense Express з власних джерел відомо, що це далеко не всі бойові частини Х-47 “Кинжал”, які були утилізовані. Але навіть три випадки – це 15% бракованих бойових частин, які не вибухнули.

І все це говорить про доволі цікаву тенденцію, що у рф існують наявні проблеми з надійністю й самої бойової частини. І параметр від 15% це дуже й дуже високий показник ненадійності. Враховуючи те, що Х-47 “Кинжал” є по суті малосерійним, якщо не штучним виробом, така ситуація об’єктивно доволі дивна. І одне з небагатьох пояснень – це нехтування контролем якості заради збільшення виробництва.

Водночас разом із тим, що попри надії Кремля “гіперзвукові” ракети збиваються Patriot, хоча й були створені заради прориву систем протиракетної оборони, на це ще й накладається банальний брак на виробництві.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше