росія використовує проти України новий ракетний комплекс Bulsae-4 з КНДР
російські окупаційні війська почали застосовувати проти України південнокорейський далекобійний самохідний протитанковий ракетний комплекс Bulsae-4.
Фото пускової установки опублікували у телеграм-каналі КУП (+18).
Комплекс виявила українська аеророзвідка на одному з напрямків, коли він перебував на відкритій місцевості.
Bulsae-4 може уражати цілі за межами прямої видимості на відстані понад 10 км. Оскільки точних даних про характеристики південнокорейської зброї майже немає, в окремих джерелах оцінюють дальність ураження цього комплексу в межах 10—25 кілометрів.
Така далекобійність дає можливість атакувати бронетехніку з безпечної відстані для самого комплексу.
Пускова установка Bulsae-4 складається з поворотного пакета з восьми контейнерів із ракетами, розміщених на шасі північнокорейського колісного бронетранспортера М-2010 з колісною формулою 6х6.
Керована ракета має великі стабілізатори і режим атаки на ціль згори, де у бронетехніки найтонша броня. Для наведення на ракеті використовується електрооптична головка у поєднанні з командним наведенням за оптоволоконним кабелем.
Завдяки цьому оператор комплексу здійснює ручне керування по відео. Під час польоту ракети він бачить усі складки рельєфу місцевості, всі об’єкти та може обійти перешкоди і уразити ціль за межами прямої видимості або навіть за укриттям.
Постійний відеоконтакт дозволяє здійснювати перенацілювання в у разі виявлення більш пріоритетної цілі.
Також це дозволяє досягати високої точності ураження на максимальній дальності з першого пострілу.
Нагадаємо, що на початку червня видання Bloomberg повідомило, що Північна Корея відправила залізницею до росії близько 5 мільйонів артилерійських снарядів різного калібру.
Раніше повідомлялося, що ООН визнала використання росією північнокорейських балістичних ракет по території України. Уламки ракети, які були виявлені після удару по українському місту 2 січня цього року, свідчать, що це була північнокорейська балістична ракета Hwasong-11 (KN-23).