Росіяни встановлюють на танках незвичайні конструкції – “суперглушилки” Санія

Z-пропаганда ще з початку січня активно нахвалювала новий комплекс радіоелектронної боротьби «Волноріз». РЕБ має протидіяти українським дронам. Однак його ефективність виявилася більш ніж скромною і тому росіяни піарять нову суперглушилку – Санія.

Про це повідомляє український журналіст Андрій Цаплієнко. За його словами, нова російська глушилка нібито працює виключно проти FPV-дронів, які використовують як камікадзе.

Окупанти стверджують, що «Санія» може придушувати як одиночні дрони, так і цілі роти БПЛА на відстані до 1,5 км від танка, після чого атака стає неможливою. А після посадки БПЛА комплекс автоматично вимикається.

Автор Telegram-каналу «Танки. Історія та сучасність» підкреслює, Що «Санія», хоч і заявлений як новітній автоматичний купольний комплекс виявлення та придушення FPV-дронів, насправді виглядає вкрай примітивно і схожий на саморобку.

«Зважаючи на все, «Волноріз» — все, от і з’явилася нова технологія. Поки це виглядає відвертим колгоспом, на початку — потворний мангал із віконних решіток, потім рогатий мангал, потім буде мангал із гіллястими рогами», — описує автор конструкцію нової «глушилки».

Нагадаємо, при російській атаці 13 січня понад два десятки російських ракет і дронів не досягли цілей через самопідриви та успішну протидію українських засобів радіоелектронної боротьби. Виведення з ладу такої кількості ракет за допомогою засобів РЕБ може бути переломним моментом у можливостях української армії..

Джерело informer

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше