Російські окупанти показали, як використовують танк Т-62 в якості артилерії

Росіяни показали, як застосовують старі танки Т-62 в якості імпровізованих самохідних артилерійських установок на передовій.

Відео було оприлюднено російськими пропагандистськими медіа.

Через постійне вибивання класичної артилерії та дефіцит боєприпасів до неї росіяни ще на початку року почали застосовувати відновлені танки Т-62 в якості імпровізованих самохідних гармат.

Прицільна дальність вогню радянських танків серії Т-62 становить близько тисячі метрів, однак при стрільбі із закритих позицій по високій параболі ця відстань може сягати шести кілометрів.

Стрільба із закритих позицій була передбачена ще конструкторами цих танків, тому з заводу вони постачаються із боковим рівнем та азимутальним покажчиком, які допомагають у наведенні гармати.

Втім, навіть з таким обладнанням точність пострілу залишає бажати кращого, тому в парі з танком працює розрахунок розвідувального безпілотника, який коригує вогонь.

Російський оператор дрону DJI Mavic 3 виявляє промах та коригує екіпаж танку

На відео можна побачити, що попри проходження капітального ремонту на танкоремонтному заводі російський Т-62 залишився без належних засобів зв’язку.

Навідник бойової машини вимушений зв’язуватись з оператором БПЛА через побутову рацію та месенджер на смартфоні.

Варто також взяти до уваги, що штатний механізм екстракції у кормовій частині башти не працює, тому заряджаючий залишає відстріляні гільзи снарядів на підлозі. Це, в свою чергу, задимлює бойове відділення та погіршує умови роботи.

Вогонь російський танк веде, судячи з навколишньої обстановки, із напівзруйнованого житлового будинку посеред населеного пункту.

Імовірно, стрільба із дому окупантами ведеться для мінімального маскування та через загрозу появи українських ударних FPV-дронів.

Джерело militarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше