Російські військові літаки А-50 та, ймовірно, Іл-22М збиті над Азовським морем – ЗМІ

Над Азовським морем в районі Бердянська збиті спеціальний літак розвідки А-50 (“російський AWACS”) і, ймовірно, повітряний командний пункт Іл-22М11.

Інформацію підтвердили два співрозмовники видання liga.net у спецслужбах.

За попередніми даними, розвідборт А-50 був знищений у повітрі, а Іл-22М11 зумів вийти із зони ураження і зник з радарів у районі тимчасово окупованої Керчі.

А-50 – літак далекого радіолокаційного виявлення та управління. Згідно з відкритими джерелами, в 2022 році росія мала лише три літаки А-50 і шість його модифікації А-50У.

Іл-22 зазвичай використовується ПКС росії як повітряний командний пункт. Після початку повномасштабного вторгнення росії Сили оборони України збили такий літак у квітні 2022 року.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше