Розробники нашумівшого “антисмартфона” на базі ШІ розповіли, як працює їхній гаджет
Стартап Rabbit, що гучно дебютував на виставці CES 2024 в Лас-Вегасі з мініатюрним гаджетом зі штучним інтелектом R1, нарешті розкрив, завдяки чому працює їхній пристрій.
Пристрій вже розійшовся кількома 10-тисячними партіями, але навіть після презентації Rabbit R1 на CES залишила багато запитань. Зокрема, було невідомим, завдяки чиїм розробкам цей маленький гаджет працює. Тепер в Rabbit розкрили, що співпрацюють з Perplexity, стартапом у сфері штучного інтелекту із Сан-Франциско, що отримав інвестиції від NVIDIA та Джеффа Безоса.
«Ми раді оголосити про наше партнерство з Rabbit: разом ми безперебійно представляємо для Rabbit R1 точні відповіді в режимі реального часу, створені на базі нашого найсучаснішого PPLX online LLM API, без будь-яких обмежень у знаннях», — оголосив Perplexity на своїй сторінці в X (Twitter).
В рамках співпраці Rabbit та Perplexity також домовилися про надання першим 100 тисячам клієнтів, що придбають R1, річний безплатний доступ до сервісу Perplexity Pro, яка зазвичай коштує 200 доларів. Цей сервіс надає доступ до моделей зі штучним інтелектом від різних виробників (Perplexity, GPT-4, Claude 2.1 або Gemini).
Rabbit R1, представлений в Лас-Вегасі раніше цього місяця, має простий дизайн (2,88-дюймовий сенсорний екран, колесо прокрутки, два мікрофони, динамік, камера, що обертається, і кнопка) та інноваційний функціонал. За 199 доларів юзери отримують помічника зі штучним інтелектом, за допомогою якого можна користуватися безліччю програм, застосовуючи лише голосові команди. Він може замовляти таксі, шукати рецепти, перевіряти факти та багато іншого. Розробники також стверджують, що пристрій можна навчити виконувати будь-які дії у будь-яких програмах.
Гаджет одразу після випуску мав надзвичайний попит: стартап продав дві 10-тисячні партії за 48 годин після презентації та збирає попередні замовлення на наступні партії, що надійдуть у наступні кілька місяців.