Samsung буде випускати під маркою Galaxy Z не тільки смартфони, але й інші пристрої з гнучкими екранами

Компанія Samsung, за інформацією ресурсу LetsGoDigital, подала заявки на реєстрацію торгової марки Galaxy Z: документи оприлюднені на сайтах Відомства Європейського союзу з інтелектуальної власності (European Union Intellectual Property Office, EUIPO) і Агентства з інтелектуальної власності Австралії (IP Australia).

Йдеться про те, що ім’я Galaxy Z може застосовуватися для різних пристроїв. Це, зокрема, смартфони, розумні наручні годинники, шоломи віртуальної реальності, планшети та розумні колонки.

Таким чином, є ймовірність, що Samsung в перспективі випустить різні носимі гаджети, обладнані гнучким дисплеєм. Річ у тім, що зараз в серію Galaxy Z входять пристрої Galaxy Z Flip та Galaxy Z Fold, які оснащені гнучким екраном.

Тим часом в поточному році південнокорейський гігант, як очікується, представить смартфони Galaxy Z Flip 3 та Galaxy Z Fold 3. Перший буде виконаний у форматі «розкладачки», а другий отримає корпус-книжку. Ходять чутки, що Galaxy Z Fold 3 стане першим гнучким апаратом Samsung з можливістю управління за допомогою пера S Pen.

Додамо також, що в поточному році очікується випуск смартфонів з гнучким дисплеєм під брендами OPPO, Vivo та Xiaomi.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше