Samsung оновлює Bixby: інтеграція генеративного ШІ для покращення голосового помічника

Компанія Samsung розглядає можливість додавання технології генеративного штучного інтелекту у свій голосовий помічник Bixby з метою підвищення його функціональності та привабливості.

Bixby, запущений у 2017 році разом зі смартфоном Galaxy S8, пропонував низку функцій, включно з перекладом і рекомендаціями, проте його можливості були відносно обмеженими у порівняно з сучасними чат-ботами на основі генеративного ШІ, такими як ChatGPT.

В інтерв’ю CNBC виконавчий віце-президент мобільного підрозділу Samsung Вон-Чжун Чой (Won-joon Choi) заявив, що компанія повинна “переосмислити” роль Bixby, щоб оновити його за допомогою технології великих мовних моделей (LLM) і генеративного ШІ.

Чой зазначив, що інтеграція генеративного ШІ дасть змогу зробити взаємодію з Bixby природнішою і розробити інтерфейс, який краще підтримуватиме продукти Samsung у межах їхньої екосистеми. Однак конкретні терміни впровадження цих функцій поки що не називаються.

Samsung зосередилася на розвитку можливостей штучного інтелекту в той момент, коли інвестори уважно стежать за планами Apple у цій галузі. Очікується, що на щорічній конференції для розробників WWDC у червні Apple також представить деякі функції ШІ у своїх продуктах.

Інтеграція передових технологій генеративного ШІ розглядається як важливий крок для підвищення конкурентоспроможності пристроїв Samsung і задоволення зростаючого попиту користувачів на більш просунуті можливості штучного інтелекту.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше